C1005X8R1H102M050BA
Numer produktu DigiKey
445-13945-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-13945-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-13945-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005X8R1H102M050BA
Opis
CAP CER 1000PF 50V X8R 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1005X8R1H102M050BA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Funkcje
Wysoka temperatura
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)