C1005X7R1E103K050BB
Numer produktu DigiKey
445-1260-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-1260-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-1260-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005X7R1E103K050BB
Opis
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1005X7R1E103K050BB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)