C1005X6S0J225M050BC
Numer produktu DigiKey
445-13886-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-13886-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-13886-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005X6S0J225M050BC
Opis
CAP CER 2.2UF 6.3V X6S 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X6S 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1005X6S0J225M050BC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Status części
Nie do nowych projektów
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)