C1005X5R1H472K050BA
Numer produktu DigiKey
445-7380-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7380-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7380-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1005X5R1H472K050BA
Opis
CAP CER 4700PF 50V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1005X5R1H472K050BA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)