C0603C0G1E0R8B030BF
Numer produktu DigiKey
445-5522-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-5522-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C0G1E0R8B030BF
Opis
CAP CER 0.8PF 25V C0G 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.8 pF ±0,1pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C0G1E0R8B030BF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)