B82790S0513N201
Numer produktu DigiKey
495-1868-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-1868-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-1868-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82790S0513N201
Opis
CMC 51UH 500MA 2LN SMD AEC-Q200
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
51 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 500mA DCR 140mOhm (typ.)
Modele EDA/CAD
B82790S0513N201 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
140mOhm (typ.)
Producent
TDK
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
42V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ filtra
Linia sygnału
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
2
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,236" (7,10mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność przy częstotliwości
51 µH @ 100 kHz
Wysokość (maks.)
0,205" (5,20mm)
Prąd znamionowy (maks.)
500mA