B82725S2243B040
Numer produktu DigiKey
495-B82725S2243B040-ND
Producent
Numer produktu producenta
B82725S2243B040
Opis
CMC 820UH 24A 2LN SURFACE MOUNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 24A DCR 2,21mOhm (typ.)
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
24A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2,21mOhm (typ.)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
1,575" x 1,496" (40,00mm x 38,00mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,906" (23,00mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Indukcyjność przy częstotliwości
820 µH @ 100 kHz