B82559B9153A019
Numer produktu DigiKey
495-B82559B9153A019TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B82559B9153A019CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B82559B9153A019DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82559B9153A019
Opis
FIXED IND 15UH 10.7A 11 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 10.7 A 11mOhm Niestandardowe, 3 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
B82559B9153A019 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
14,7A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
11mOhm
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe, 3 odprowadzenia
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,783" x 0,728" (19,90mm x 18,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)