B82559B3222A027
Numer produktu DigiKey
495-B82559B3222A027TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B82559B3222A027CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B82559B3222A027DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82559B3222A027
Opis
FIXED IND 2.2UH 46.5A 0.68 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 46.5 A 0,68mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
B82559B3222A027 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
68A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
0,68mOhm
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
1,094" x 1,016" (27,80mm x 25,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,545" (13,85mm)