B82559A0242A013
Numer produktu DigiKey
495-1863-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-1863-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-1863-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82559A0242A013
Opis
FIXED IND 2.4UH 16.5A 2.76 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.4 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 16.5 A 2,76mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
B82559A0242A013 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
16,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
2,76mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,421" (13,00mm x 10,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,234" (5,95mm)