B82559A0222A013
Numer produktu DigiKey
495-1862-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-1862-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-1862-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82559A0222A013
Opis
FIXED IND 2.15UH 15A 3.2 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.15 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 15 A 3,2mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B82559A0222A013 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
15A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
3,2mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
10 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,421" (13,00mm x 10,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)