B82498F3150G001
Numer produktu DigiKey
B82498F3150G001-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
B82498F3150G001
Opis
FIXED IND 15NH 650MA 130 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 650 mA Maks. 130mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
B82498F3150G001 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 130mOhm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 500MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
3,3GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,091" x 0,067" (2,30mm x 1,70mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)