B82472P6472M000
Numer produktu DigiKey
495-75340-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-75340-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-75340-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82472P6472M000
Opis
FIXED IND 4.7UH 2.5A 33 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.5 A Maks. 33mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B82472P6472M000 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 33mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)