B82472D6223M000
Numer produktu DigiKey
495-B82472D6223M000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B82472D6223M000CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B82472D6223M000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82472D6223M000
Opis
FIXED IND 22UH 1.65A 193 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekranowany 2 Układ cewek indukcyjnych 88 µH Indukcyjność - połączenie szeregowe 22 µH Indukcyjność - połączenie równolegle Maks. 96,5mOhm Rezystancja dla prądu stałego (DCR) - układ równoległy Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B82472D6223M000 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd nasycenia - układ szeregowy
1.275 A
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ równoległy
Maks. 96,5mOhm
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) - układ szeregowy
Maks. 386mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Ekranowanie
Ekranowany
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Liczba cewek
2
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Indukcyjność - połączenie równolegle
22 µH
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność - połączenie szeregowe
88 µH
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,287" (7,30mm x 7,30mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy - szeregowy
1.65 A
Wysokość
0,189" (4,80mm)
Prąd nasycenia - układ równoległy
2.55 A