B82422T1822J000
Numer produktu DigiKey
495-B82422T1822J000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B82422T1822J000CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B82422T1822J000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82422T1822J000
Opis
FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 170 mA Maks. 2Ohm 2-SMD, J-Lead
Modele EDA/CAD
B82422T1822J000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2Ohm
Prod.
Q przy częst.
27 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
35MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
1210 (3225 metryczne)
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)