B72812Q1120S160
Numer produktu DigiKey
495-B72812Q1120S160TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B72812Q1120S160CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B72812Q1120S160DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72812Q1120S160
Opis
VARISTOR 26V 5A 0508
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 V 5 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0508 (1220 metryczne)
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
31.2 V
Prąd - udarowy
5 A
Pojemność przy częstotliwości
10 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie zmienne
10 V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
12 V
Napięcie warystora (min.)
20.8 V
Obudowa / skrzynia
0508 (1220 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
26 V