B72660M0250K072
Numer produktu DigiKey
495-75994-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-75994-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-75994-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72660M0250K072
Opis
VARISTOR 39V 250A 4032
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 V 250 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 4032 (1080 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72660M0250K072 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
42.9 V
Prąd - udarowy
250 A
Seria
Energia
1,6J
Pojemność przy częstotliwości
1400 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
31 V
Napięcie warystora (min.)
35.1 V
Obudowa / skrzynia
4032 (1080 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
39 V