B72660M0151K072
Numer produktu DigiKey
495-B72660M0151K072TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B72660M0151K072CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B72660M0151K072DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72660M0151K072
Opis
VARISTOR 240V 1.2KA 4032
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 4032 (1080 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72660M0151K072 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
264 V
Prąd - udarowy
1.2 kA
Seria
Energia
11J
Pojemność przy częstotliwości
170 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
150 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
200 V
Napięcie warystora (min.)
216 V
Obudowa / skrzynia
4032 (1080 metryczne)
Napięcie warystora (typ.)
240 V