B72530U1450K062
Numer produktu DigiKey
495-B72530U1450K062TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B72530U1450K062CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B72530U1450K062DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72530U1450K062
Opis
VARISTOR 72V 1.5KA 1210
Szczegółowy opis
72 V 1.5 kA Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
B72530U1450K062 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
79.2 V
Prąd - udarowy
1.5 kA
Seria
Energia
4J
Pojemność przy częstotliwości
3500 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
45 V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
59 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie warystora (min.)
64.8 V
Napięcie warystora (typ.)
72 V