B72530E0250K062
Numer produktu DigiKey
495-7471-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-7471-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-7471-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72530E0250K062
Opis
VARISTOR 39V 300A 1210
Szczegółowy opis
39 V 300 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
B72530E0250K062 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - udarowy
300 A
Energia
1,7J
Pojemność przy częstotliwości
1500 pF @ 1 kHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
31 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
35.1 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
39 V
Napięcie warystora (maks.)
42.9 V