B72510G0250K062
Numer produktu DigiKey
495-B72510G0250K062TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B72510G0250K062CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B72510G0250K062DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B72510G0250K062
Opis
VARISTOR 39V 80A 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 V 80 A Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72510G0250K062 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - udarowy
80 A
Producent
TDK
Energia
0,3J
Pojemność przy częstotliwości
330 pF @ 1 kHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
31 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
35.1 V
Napięcie warystora (typ.)
39 V
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie warystora (maks.)
42.9 V