B72230M0421M401
Numer produktu DigiKey
495-B72230M0421M401-ND
Producent
Numer produktu producenta
B72230M0421M401
Opis
VARISTOR 680V 25KA BOX 4 LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 V 25 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Prostopadłościan, 4 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72230M0421M401 Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
25 kA
Producent
TDK
Energia
700J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taca
Pojemność przy częstotliwości
1150 pF @ 1 kHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
420 V
Funkcje
Ochrona termiczna
Maksymalne napięcie stałe
560 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
612 V
Obudowa / skrzynia
Prostopadłościan, 4 odprowadzenia
Napięcie warystora (typ.)
680 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
748 V