B72225M0151M301
Numer produktu DigiKey
495-B72225M0151M301-ND
Producent
Numer produktu producenta
B72225M0151M301
Opis
VARISTOR 240V 20KA BOX 3 LEAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 V 20 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Prostopadłościan, 3 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72225M0151M301 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
264 V
Prąd - udarowy
20 kA
Seria
Energia
215J
Opakowanie
Taca
Status części
Nieaktualne
Pojemność przy częstotliwości
2370 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
150 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
200 V
Napięcie warystora (min.)
216 V
Obudowa / skrzynia
Prostopadłościan, 3 odprowadzenia
Napięcie warystora (typ.)
240 V