B72220U2511K501
Numer produktu DigiKey
495-77213-ND
Producent
Numer produktu producenta
B72220U2511K501
Opis
VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
902 V
Prąd - udarowy
10 kA
Seria
Energia
325J
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
460 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
510 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
670 V
Napięcie warystora (min.)
738 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
820 V