B72214U2511K501 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 495-77209-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | B72214U2511K501 |
Opis | VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 820 V 5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B72214U2511K501 Modele |
Kategoria | Napięcie warystora (maks.) 902 V |
Producent TDK | Prąd - udarowy 5 kA |
Seria | Energia 165J |
Opakowanie Zbiorcze | Liczba obwodów 1 |
Status części Aktywny | Pojemność przy częstotliwości 240 pF @ 1 kHz |
Maksymalne napięcie zmienne 510 V | Temperatura robocza -40°C - 125°C (TA) |
Maksymalne napięcie stałe 670 V | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie warystora (min.) 738 V | Obudowa / skrzynia Dysk 14mm |
Napięcie warystora (typ.) 820 V | Bazowy numer produktu |