B72214S2551K551
Numer produktu DigiKey
495-6526-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-6526-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B72214S2551K551
Opis
VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
910 V 5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
1.001 kV
Producent
TDK
Prąd - udarowy
5 kA
Seria
Energia
180J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
215 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
550 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
745 V
Napięcie warystora (min.)
819 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
910 V