B72214S2551K551 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | B72214S2551K551 |
Opis | VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 910 V 5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie warystora (maks.) 1.001 kV |
Producent TDK | Prąd - udarowy 5 kA |
Seria | Energia 180J |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Liczba obwodów 1 |
Status części Aktywny | Pojemność przy częstotliwości 215 pF @ 1 kHz |
Maksymalne napięcie zmienne 550 V | Temperatura robocza -40°C - 105°C (TA) |
Maksymalne napięcie stałe 745 V | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie warystora (min.) 819 V | Obudowa / skrzynia Dysk 14mm |
Napięcie warystora (typ.) 910 V | Bazowy numer produktu |