B72214S1140K551 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | B72214S1140K551 |
Opis | VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Energia 4J |
Producent TDK | Liczba obwodów 1 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Pojemność przy częstotliwości 10000 pF @ 1 kHz |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -40°C - 85°C (TA) |
Maksymalne napięcie zmienne 14 V | Klasa Motoryzacja |
Maksymalne napięcie stałe 16 V | Kwalifikacja AEC-Q200 |
Napięcie warystora (min.) 19.8 V | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie warystora (typ.) 22 V | Obudowa / skrzynia Dysk 14mm |
Napięcie warystora (maks.) 24.2 V | Bazowy numer produktu |