B72214S1140K551
Numer produktu DigiKey
495-6523-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-6523-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B72214S1140K551
Opis
VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
22 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Kategoria
Energia
4J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
10000 pF @ 1 kHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
14 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
16 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
19.8 V
Napięcie warystora (typ.)
22 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (maks.)
24.2 V