B72210U2151K501
Numer produktu DigiKey
495-77203-ND
Producent
Numer produktu producenta
B72210U2151K501
Opis
VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
240 V 3.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72210U2151K501 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
264 V
Prąd - udarowy
3.5 kA
Seria
Energia
30J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
430 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
150 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
200 V
Napięcie warystora (min.)
216 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
240 V