B72210S0300K151 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | B72210S0300K151 |
Opis | VARISTOR 47V 500A DISC 10MM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 V 500 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie warystora (maks.) 51.7 V |
Producent TDK | Prąd - udarowy 500 A |
Seria | Energia 4,4J |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Liczba obwodów 1 |
Status części Aktywny | Pojemność przy częstotliwości 2750 pF @ 1 kHz |
Maksymalne napięcie zmienne 30 V | Temperatura robocza -40°C - 105°C (TA) |
Maksymalne napięcie stałe 38 V | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie warystora (min.) 42.3 V | Obudowa / skrzynia Dysk 10mm |
Napięcie warystora (typ.) 47 V | Bazowy numer produktu |