B72210S0300K151
Numer produktu DigiKey
495-6583-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-6583-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B72210S0300K151
Opis
VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Szczegółowy opis
47 V 500 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
51.7 V
Prąd - udarowy
500 A
Seria
Energia
4,4J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
2750 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
30 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
38 V
Napięcie warystora (min.)
42.3 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
47 V