B66387Q0100K187
Numer produktu DigiKey
495-B66387Q0100K187-ND
Producent
Numer produktu producenta
B66387Q0100K187
Opis
FERRITE CORE E 100NH N87
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane N87 Rdzenie ferrytowe E Typ 2,559" (65,00mm) LDługość 1,079" (27,40mm) szerokość Średnica 1,291" (32,80mm) Wysokość
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B66387Q0100K187 Modele
Kategoria
Początkowa przenikalność magnetyczna (µi)
Producent
TDK
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
0.27
Seria
Długość efektywna (le) mm
147.0
Opakowanie
Zbiorcze
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
535.0
Status części
Aktywny
Minimalny przekrój poprzeczny rdzenia (Amin) mm²
Typ rdzenia
E
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³
Obudowa dostawcy urządzenia
TX 65 x 32 x 27
Wykończenie
Niepowlekane
Materiał
N87
Wysokość
1,291" (32,80mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
100 nH
Długość
2,559" (65,00mm)
Tolerancja
±10%
Szerokość
1,079" (27,40mm)