B66371Q0100K187
Numer produktu DigiKey
495-B66371Q0100K187-ND
Producent
Numer produktu producenta
B66371Q0100K187
Opis
FERRITE CORE E 100NH N87
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane N87 Rdzenie ferrytowe E Typ 2,776" (70,50mm) LDługość 1,260" (32,00mm) szerokość Średnica 1,307" (33,20mm) Wysokość
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B66371Q0100K187 Modele
Kategoria
Szczelina
Szczelina rozproszona
Producent
TDK
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
0.22
Seria
Długość efektywna (le) mm
149.0
Opakowanie
Zbiorcze
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
683.0
Status części
Aktywny
Minimalny przekrój poprzeczny rdzenia (Amin) mm²
Typ rdzenia
E
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³
Obudowa dostawcy urządzenia
TX 70 x 33 x 32
Wykończenie
Niepowlekane
Materiał
N87
Wysokość
1,307" (33,20mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
100 nH
Długość
2,776" (70,50mm)
Tolerancja
±10%
Szerokość
1,260" (32,00mm)