B66367Q0250K187
Numer produktu DigiKey
495-B66367Q0250K187-ND
Producent
Numer produktu producenta
B66367Q0250K187
Opis
FERRITE CORE ETD 250NH N87
Szczegółowy opis
Niepowlekane N87 Rdzenie ferrytowe ETD Typ 1,909" (48,50mm) LDługość 0,980" (24,90mm) szerokość Średnica 0,657" (16,70mm) Wysokość
Modele EDA/CAD
B66367Q0250K187 Modele
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
0.54
Seria
Długość efektywna (le) mm
114.0
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
211.0
Obudowa dostawcy urządzenia
ETD 49 x 25 x 16
Wysokość
0,657" (16,70mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
250 nH
Długość
1,909" (48,50mm)
Tolerancja
±10%
Szerokość
0,980" (24,90mm)