B65531D0250A048
Numer produktu DigiKey
495-5119-ND
Producent
Numer produktu producenta
B65531D0250A048
Opis
FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane N48 Rdzenie ferrytowe P (rdzeń potencjometru) Typ LDługość szerokość 0,445" (11,30mm) Średnica 0,130" (3,30mm) Wysokość
Modele EDA/CAD
B65531D0250A048 Modele
Tolerancja
±3%
Producent
TDK
Szczelina
Przystawione
Seria
Efektywna przenikalność magnetyczna (µe)
199.0
Opakowanie
Skrzynka
Długość efektywna (le) mm
15.9
Typ rdzenia
P (rdzeń potencjometru)
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
15.9
Obudowa dostawcy urządzenia
P 11 x 7
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³
253.0
Materiał
N48
Wykończenie
Niepowlekane
Średnica
0,445" (11,30mm)
Wysokość
0,130" (3,30mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
250 nH