B65531D0040A001
Numer produktu DigiKey
495-B65531D0040A001-ND
Producent
Numer produktu producenta
B65531D0040A001
Opis
FERRITE CORE P 40NH K1 2PCS
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane K1 Rdzenie ferrytowe P (rdzeń potencjometru) Typ LDługość szerokość 0,445" (11,30mm) Średnica 0,130" (3,30mm) Wysokość
Modele EDA/CAD
B65531D0040A001 Modele
Tolerancja
±3%
Producent
TDK
Szczelina
Przystawione
Seria
Efektywna przenikalność magnetyczna (µe)
32.0
Opakowanie
Skrzynka
Początkowa przenikalność magnetyczna (µi)
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
1.0
Typ rdzenia
P (rdzeń potencjometru)
Długość efektywna (le) mm
15.9
Obudowa dostawcy urządzenia
P 11 x 7
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
15.9
Materiał
K1
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³
253.0
Średnica
0,445" (11,30mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
40 nH
Wysokość
0,130" (3,30mm)