B43647A5827M050
Numer produktu DigiKey
495-B43647A5827M050-ND
Producent
Numer produktu producenta
B43647A5827M050
Opis
CAP ALUM 450V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 150mOhm przy 100Hz 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B43647A5827M050 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.48 A @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Impedancja
230 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C