B43643A5107M050
Numer produktu DigiKey
495-B43643A5107M050-ND
Producent
Numer produktu producenta
B43643A5107M050
Opis
CAP ALUM 450V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 1,06Ohm przy 100Hz 3000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B43643A5107M050 Modele
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
660 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Impedancja
1.61 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,06Ohm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C