B43642B5107M067 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 151
100 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 830mOhm przy 100Hz 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B43642B5107M067
Numer produktu DigiKey
495-B43642B5107M067-ND
Producent
Numer produktu producenta
B43642B5107M067
Opis
CAP ALUM 450V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B43642B5107M067 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
690 mA @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Impedancja
1.2 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
830mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C