B43456A5338M000 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
3300 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zaciski główkowe 35mOhm przy 100Hz 12000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B43456A5338M000
Numer produktu DigiKey
495-6401-ND
Producent
Numer produktu producenta
B43456A5338M000
Opis
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
12 A @ 100 Hz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
40 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
1,248" (31,70mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,028" (76,90mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
4,201" (106,70mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
12000h przy 85°C