B41866G8187M000
Numer produktu DigiKey
495-B41866G8187M000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B41866G8187M000
Opis
CAP ALUM 63V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 270mOhm przy 10kHz 3000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B41866G8187M000 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
820 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
250 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
270mOhm przy 10kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C