B41858C6107M000 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 9 559
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 926
Arkusz danych
Würth Elektronik
W magazynie: 1 021
Würth Elektronik
Surge
W magazynie: 781
Nichicon
W magazynie: 20
Nichicon
W magazynie: 806
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 646mOhm przy 10kHz 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B41858C6107M000
Numer produktu DigiKey
495-5999-ND
Producent
Numer produktu producenta
B41858C6107M000
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B41858C6107M000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
340 mA @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
573 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
646mOhm przy 10kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C