B41821A7477M000 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 330 938
Arkusz danych
Bezpośrednie
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Chemi-Con
W magazynie: 15
Nichicon
W magazynie: 387
Nichicon
Udoskonalony
Rubycon
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 933
Panasonic Industry
Panasonic Industry
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 490mOhm przy 120Hz 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B41821A7477M000
Numer produktu DigiKey
495-5976-ND
Producent
Numer produktu producenta
B41821A7477M000
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
650 mA @ 120 Hz
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
490mOhm przy 120Hz
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C