B40620A5168M001
Numer produktu DigiKey
495-B40620A5168M001-ND
Producent
Numer produktu producenta
B40620A5168M001
Opis
CAP ALUM HYBRID 1.6MF 20% 25V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 mF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 5,3mOhm 4000h przy 125°C
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5,3mOhm
Producent
TDK
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
Motoryzacja
Typ
Hybrydowy
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
9 A @ 20 kHz
Pojemność
1.6 mF
Rozmiar / wymiar
0,551" x 0,984" (14,00mm x 25,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
25 V