B32922C3473K189
Numer produktu DigiKey
495-B32922C3473K189TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B32922C3473K189CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B32922C3473K189
Opis
CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
0.047 µF Kondensatory warstwowe 305V 630V Polipropylen (PP) Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32922C3473K189 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Otwór przelotowy
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
305V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V