B32778Z8606K000 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 2 529
Arkusz danych
60 µF Kondensatory warstwowe 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32778Z8606K000
Numer produktu DigiKey
495-B32778Z8606K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32778Z8606K000
Opis
CAP FILM 60UF 800VDC RDL 4 LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32778Z8606K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,378" (57,50mm x 35,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,969" (50,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5.1 mOhms