B32778Z5606K000
Numer produktu DigiKey
495-B32778Z5606K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32778Z5606K000
Opis
CAP FILM 60UF 600VDC RDL 4 LEAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 µF Kondensatory warstwowe 600V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32778Z5606K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,181" (57,50mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
600V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Funkcje
Długa żywotność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5.8 mOhms