B32778H9506J000
Numer produktu DigiKey
495-77227-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32778H9506J000
Opis
CAP FILM 50UF 5% 800VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 µF Kondensatory warstwowe 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
B32778H9506J000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,496" (57,50mm x 38,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,264" (57,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V
Zastosowania
Łącze prądu stałego, filtrowanie prądu stałego
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5.5 mOhms