B32778H5506K000 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
50 µF Kondensatory warstwowe 500V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32778H5506K000
Numer produktu DigiKey
495-76664-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32778H5506K000
Opis
CAP FILM 50UF 10% 500VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32778H5506K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,181" (57,50mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V
Materiał dielektryczny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7 mOhms